O projektu

byty Smíchov

Projekt nabízí nové i rekonstruované byty v osmipodlažním bytovém domě, který je součástí stabilizované prvorepublikové zástavby nacházející se v těsné blízkosti centra Smíchova U Anděla. Poloha a orientace domu nabízí ze své západní části krásný výhled na sady Na skalce, na které dům navazuje a z východní části výhled na Vyšehrad a centrální část Prahy. Při rekonstrukci a novostavbě dvou podlaží klademe důraz na kvalitu provedení a zachování původních dobových prvků. Kvalitní rekonstrukcí společných prostor budově vracíme autenticitu a nabízíme vysoký standart a komfort jak nově budovaným tak i stávajícím bytům. Rekonstrukce spočívá zejména ve výměně všech inženýrských sítí a instalací v domě, nové plynové kotelny, kompletně nové elektroinstalace, zateplení obou fasád domu a výměnou oken. Dále pak vybudováním nového výtahu ve dvorní části domu a kompletní revitalizací společných a vstupních prostor domu. Společně s rekonstrukcí a novostavbou bytů jsme nově zbudovali osm parkovací míst ve dvorním traktu budovy. Realizovanou výstavbou a modernizací nabízíme kvalitní byty jak pro vlastní bydlení tak investici.

Byty v nabídce

Výstavbu nových bytů realizujeme ve vysokém standardu a moderním uspořádání dispozic jednotlivých bytů. Součástí bytů jsou i rozlehlé terasy a balkony přístupné z jednotlivých místností. U stávajících bytů jsme zachovali původní dispozice a charakter. Standard je možné upravit podle požadavku kupujících.

ceník bytů
byty Smíchov


Rekonstrukce spočívá zejména ve výměně všech inženýrských sítí a instalací v domě, nové plynové kotelny, kompletně nové elektroinstalace, zateplení obou fasád domu a výměnou oken. Dále pak vybudováním nového výtahu ve dvorní části domu a revitalizací společných a vstupních prostor domu.

standard bytů

Lokalita - Praha 5, Smíchov

Smíchov jsou dopravně obslouženy linkou metra A a okrajově též linkou C, dále pak tramvajovou dopravou (linky 4, 6, 10, 11, 16, 22, okrajově 5 a 26). Autobusová doprava je omezena, s výjimkou linky 135, 136 a linek ve východním cípu čtvrti. Noční dopravu zajišťují tramvaje. Pod západní částí Vinohrad vede trojice Vinohradských železničních tunelů, které spojují hlavní pražské nádraží s vršovickým a smíchovským nádražím.

Kontakty

Máte zájem o bližší informace? Zavolejte našim specializovaným makléřům na telefon: + 420 724 715 715 nebo nás kontaktujte přímo přes kontaktní formulář.


Kontakty

Dolfin Real Estate
Vratislavova 16
Vyšehrad (Praha 5), 128 00 Praha
T: +420 777 779 512, +420 225 685 695
Email
praha@dolfin-re.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace